Hakkımızda

Büromuz Hakkında

Çalışma Prensiplerimiz

Dağhan Hukuk Bürosu, Av. Emre DAĞHAN tarafından kurulmuş olup, kurulduğu tarihten bugüne uzman ve çözüm odaklı bakış açısıyla gerek şirketlere gerek şahıslara en iyi şekilde hizmet vermeyi prensip edinmiştir.

Çeşitli alanlardaki çözüm ortaklarımız ile işbirliği içinde çalışarak müvekkillerimize geniş bir coğrafyada en üst düzeyde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Evrensel hukuk ilkelerine bağlı kalarak, hukuk kapsamındaki yenilikleri ve güncel gelişmeleri takip ederek, müvekkil çıkarlarını üst seviyede gözeterek ve sır saklama prensibine bağlı kalarak, çözüm odaklı, deneyimli, uzman, güçlü ve güvenilir hukuk hizmeti sunmaktayız.

Büromuz, müvekkiller tarafından ihtiyaç duyulan ve talep edilen avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetini sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedir.

Kurucu Avukat
Av. EMRE DAĞHAN

Av. Emre DAĞHAN 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimini tamamlamıştır. Staj eğitiminin ardından 2016 yılında avukatlık mesleğini icra etmeye başlamış ve çeşitli hukuk bürolarında şirket avukatlığı yapmıştır. Daha sonrasında yedek subay olarak askerlik hizmetini tamamlamıştır. 2019 yılından bugüne kurucusu olduğu Dağhan Hukuk Bürosu’nda müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Eğitim

Sertifikalar